Rocznik: 2018
Moc: 450 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 4,8s
Silnik: 5.0 V8
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: RWD

Masz pytania? Zadzwoń!

pokaż numer514 234 128
pokaż numer512 591 371
pokaż numer579 009 446

Zadebiutował w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, ale wciąż pozostaje modelem kultowym i jedynym w swoim rodzaju. Bohater niezliczonych filmów i teledysków. Ten samochód to prawdziwa gwiazda i ikona popkultury.

Powstał jako odpowiedź na potrzeby amerykańskiego rynku, tworząc jednocześnie segment tzw. pony car, stając się pierwszym reprezentantem samochodów tego typu. Odpowiadał tym samym na potrzeby osób poszukujących auta niewielkich rozmiarów o typowo sportowym charakterze.

Ford Mustang - wynajem

Moda na Forda Mustanga nie ustaje - to wciąż model kultowy i pożądany. Niemniej nie każdy z jego gorących miłośników trzyma swój egzemplarz w prywatnym garażu. Odpowiedzią na spełnienie motoryzacyjnych marzeń jest zatem wynajem.

Wystarczy skontaktować się z nami i uzgodnić warunki wynajmu - sam decydujesz również o czasie jego trwania. Na życzenie przyprowadzimy auto w ustalone wcześniej miejsce. Z naszej strony gwarantujemy idealny, sprawdzony stan techniczny auta i jego nieskazitelną czystość.

Potem przychodzi kolej moment, kiedy możesz cieszyć się z jazdy, wsłuchując się w piękne i niepowtarzalne brzmienie silnika. Po zakończeniu okresu wynajmu odbierzemy samochód w umówionym punkcie.

Jazda Fordem Mustangiem to ogromne przeżycie, silne emocje i niezapomniane doświadczenie - doprawdy rzadko kto nie ulega jego wdziękom. To zresztą nie tylko przyjemność - jazda Fordem Mustangiem to prestiż.

Dla wielu kierowców to absolutnie największa miłość na kółkach.

Ford Mustang - dane techniczne

Ford Mustang posiada 5-litrowy silnik V8 o mocy 420 KM i automatyczną 10-biegową przekładnię. Maksymalna prędkość jaką osiąga to 234 km/h przy przyspieszeniu 100km/h w zaledwie 4,8 sekund. Parametry techniczne i unoszący się duch legendy odwdzięczają się niezwykle dynamiczną jazdą i całą gamą emocji.

Nowy Ford Mustang - precyzja prowadzenia

Samochód doczekał się do tej pory sześciu generacji, które wprowadziły szereg zmian, zarówno w jego stylistyce, jak i w specyfikacji technicznej. Mimo to wciąż on pozostaje niekwestionowaną legendą. Również Ford Mustang 2018 pozostaje wierny swojemu kultowemu pierwowzorowi. Wyrazista i charakterystyczna stylistyka oraz logo z koniem to nieustannie jego znaki rozpoznawcze.

Odświeżony design, dodatkowa moc i aktywne zawieszenie - to tylko niektóre z wprowadzonych innowacji. Najnowsza odsłona Mustanga ze stajni Forda oparta została na nowoczesnej technologii, posiada inteligentne systemy, tempomat i wiele innych nowinek. Zmieniono również wtryski paliwa, co pozwala rozwijać większą moc i zmniejsza zużycie paliwa. Nowa dziesięciobiegowa skrzynia pracuje o wiele wydajniej, dając tym samym nieoczekiwane efekty. Natomiast wspomniane zawieszenie pozwala na sprawne wchodzenie w zakręty przy dużych prędkościach, dbając o dobrą przyczepność.

Przeprowadzone zmiany stylistyczne podziałały ożywczo na legendarny model. Na pierwszy rzut oka uwagę zwracają nowe lampy, zderzaki i felgi, co sprawia że najnowszy model prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, wciąż nawiązując do pierwotnej wersji. Również wnętrze nie ustępuje technicznym walorom i stylistycznym przemianom nadwozia. Kabina zyskała estetyczne wykończenie wykonane przy użyciu materiałów wysokiej jakości oraz multimedialny zestaw z dotykowym ekranem.

Czytaj więcej

 

Doba Weekend (pt-pon 10:00) Tydzień Miesiąc
Cennik 1 000 zł 2 500 zł 3 500 zł 8 000 zł
Limity km 350 km 800 km 1 100 km 3 300 km
Kaucja 10 000 zł 10 000 zł 10 000 zł 10 000 zł

Klikając „Zarezerwuj” akceptujesz postanowienia Regulaminu

Sprawdź także nasze inne samochody !