Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, które wspomina się przez lata. Co zrobić, żeby był idealny? Przede wszystkim zadbać o pełen komfort i brak stresu. Wynajem samochodu do ślubu jest w tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem, które zapewni Młodej Parze wygodę i bezpieczeństwo, a ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięć na długi czas.

Samochód do ślubu – Kraków

W Lumarental dbamy o detale i zapewniamy najwyższą jakość usług. Każdy pojazd przed wypożyczeniem jest dokładnie sprawdzany przez profesjonalistów, dzięki czemu trafia do klienta w idealnym stanie. W ten sposób mogą Państwo w pełni cieszyć się wybranym autem, które uświetni wyjątkową okazję. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wynajmu luksusowych sportowych samochodów do ślubu w Krakowie.

Jaki samochód do ślubu?

Efektowny przejazd należy dostosować do osobistych oczekiwań. W Lumarental oferujemy szeroki wachlarz luksusowych samochodów do ślubu, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów i będą doskonałym środkiem transportu. Warto zainwestować w takie przeżycie, który podkreśli wyjątkowość okazji. Przy wyborze należy skupić się nie tylko na odpowiednim kolorze czy marce, ale także na tym, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i rozmachu.

Jeżeli Para Młoda szuka czegoś wyjątkowego, sportowy samochód do ślubu może być idealnym wyborem. Nasze auta wyróżniają się ekskluzywnym wyposażeniem i najlepszą mechaniką. To nie tylko bezpieczny sposób transportu, ale również możliwość pokazania osobistego charakteru. Odpowiednio przyozdobiony samochód, jadący na czele ślubnego orszaku, z pewnością zrobi duże wrażenie na gościach. Nasze wysokiej klasy pojazdy gwarantują, że dzień ślubu pozostanie cudownym wspomnieniem.

Sami zdecydujcie o kierowcy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pary Młodej zapewniamy możliwość wynajmu samochodu do ślubu z kierowcą, który zadba o wygodną i bezpieczną podróż. Jeżeli jednak marzeniem narzeczonych jest, żeby za kierownicą usiadł ojciec Panny Młodej lub któryś ze świadków, oferujemy też wynajem pojazdu bez kierowcy.

Napisz do nas!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie wynajmu samochodu lub chcesz wypożyczać swój samochód za pośrednictwem naszej strony to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, napisz na adres biuro@lumarental.pl lub zadzwoń pod numer +48 514 234 128

 

Luma Rent Sp. Z o.o.
ul. Iwony Borowickiej 5
31-505 Kraków
NIP: 6751647863
PKO: 04 1020 2892 0000 5102 0677 4329