Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, które wspomina się przez lata. Co zrobić, żeby był idealny? Przede wszystkim zadbać o pełen komfort i brak stresu. Wynajem samochodu do ślubu jest w tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem, które zapewni Młodej Parze wygodę i bezpieczeństwo, a ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięć na długi czas.

Samochód do ślubu – Kraków

W Lumarental dbamy o detale i zapewniamy najwyższą jakość usług. Każdy pojazd przed wypożyczeniem jest dokładnie sprawdzany przez profesjonalistów, dzięki czemu trafia do klienta w idealnym stanie. W ten sposób mogą Państwo w pełni cieszyć się wybranym autem, które uświetni wyjątkową okazję. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wynajmu luksusowych sportowych samochodów do ślubu w Krakowie.

Jaki samochód do ślubu?

Efektowny przejazd należy dostosować do osobistych oczekiwań. W Lumarental oferujemy szeroki wachlarz luksusowych samochodów do ślubu, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów i będą doskonałym środkiem transportu. Warto zainwestować w takie przeżycie, który podkreśli wyjątkowość okazji. Przy wyborze należy skupić się nie tylko na odpowiednim kolorze czy marce, ale także na tym, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i rozmachu.

Jeżeli Para Młoda szuka czegoś wyjątkowego, sportowy samochód do ślubu może być idealnym wyborem. Nasze auta wyróżniają się ekskluzywnym wyposażeniem i najlepszą mechaniką. To nie tylko bezpieczny sposób transportu, ale również możliwość pokazania osobistego charakteru. Odpowiednio przyozdobiony samochód, jadący na czele ślubnego orszaku, z pewnością zrobi duże wrażenie na gościach. Nasze wysokiej klasy pojazdy gwarantują, że dzień ślubu pozostanie cudownym wspomnieniem.

Sami zdecydujcie o kierowcy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pary Młodej zapewniamy możliwość wynajmu samochodu do ślubu z kierowcą, który zadba o wygodną i bezpieczną podróż. Jeżeli jednak marzeniem narzeczonych jest, żeby za kierownicą usiadł ojciec Panny Młodej lub któryś ze świadków, oferujemy też wynajem pojazdu bez kierowcy.

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz !

pokaż numer514 234 128
pokaż numer512 591 371
pokaż numer579 009 446

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie wynajmu samochodu lub chcesz wypożyczać swój samochód za pośrednictwem naszej strony to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, napisz na adres biuro@lumarental.pl .

 

Luma Rent Sp. Z o.o.
ul. Iwony Borowickiej 5
31-505 Kraków
NIP: 6751647863
PKO: 04 1020 2892 0000 5102 0677 4329