Wynajem długoterminowy - cennik

Wynajem długoterminowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na wysoką jakość i komfort podróżowania, bez konieczności wydawania fortuny na jeden samochód. Zazwyczaj kupno samochodu wiąże się z bardzo dużym wydatkiem i zobowiązuje do długotrwałego korzystania z danego modelu. Natomiast wynajem długoterminowy umożliwia podążanie za trendami w motoryzacji i czerpanie przyjemności z użytkowania coraz to nowszych luksusowych pojazdów w zamian za stosunkowo niskie comiesięczne opłaty w porównaniu z rzeczywistą ceną auta. Ceny samochodów w wynajmie długoterminowym są często korzystniejsze niż w przypadku klasycznego leasingu, a kierowca nie jest w tym przypadku zmuszony do zakupu auta po zakończeniu umowy.

Wynajem długoterminowy samochodów w Krakowie

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem długoterminowym samochodu w Krakowie, warto zapoznać się z ofertą miejscowych firm. Większość z nich dostosowuje swoją ofertę i umowę indywidualnie do każdego klienta, jednak zwróć uwagę, od czego uzależniona jest wielkość opłat, co wchodzi w skład dzierżawy czy też za co możesz ponieść dodatkowe koszty. Zastanów się też nad tym, na jak długo oraz jaki model chcesz wynająć, a także który samochodów najbardziej spełnia Twoje wymagania i opłaca się pod względem cenowym.

Wynajem długoterminowy samochodów - dla kogo?

Coraz częściej na wynajem długoterminowy samochodów decydują się firmy, zarówno mniejsze, jak większe. Rotacja floty samochodowej co kilka lat - tak, aby zawsze znalazły się w niej najnowsze pojazdy, dzięki usłudze wynajmu łączy w sobie zarówno prestiż, jak i praktyczność. Jest to również korzystna opcja dla firm transportowych, które na dłuższy okres potrzebują samochodów dostawczych. Wynajem długoterminowy tych samochodów umożliwia im bezproblemowe wykorzystywanie pojazdów do celów bezpośrednio związanych z działalnością firmy. Także dla osób prywatnych jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie, jeśli są one od początku zdecydowane jedynie na korzystanie z samochodu, bez późniejszego przejęcia go na własność. W innym przypadku lepszą opcją jest leasing, dzięki czemu cena samochodu po zakończeniu umowy jest o wiele atrakcyjniejsza.

 

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz !

pokaż numer514 234 128
pokaż numer512 591 371
pokaż numer579 009 446

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie wynajmu samochodu lub chcesz wypożyczać swój samochód za pośrednictwem naszej strony to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, napisz na adres biuro@lumarental.pl .

 

Luma Rent Sp. Z o.o.
ul. Iwony Borowickiej 5
31-505 Kraków
NIP: 6751647863
PKO: 04 1020 2892 0000 5102 0677 4329