Wynajem krótkoterminowy samochodów - Kraków

Przed zdecydowaniem się na wynajem krótkoterminowy samochodu w Krakowie, warto poszukać firm oferujących najatrakcyjniejsze pojazdy z interesującymi udogodnieniami. Do dodatkowych plusów związanych z wyborem tego rozwiązania zalicza się dostarczenie oraz odbiór samochodu z wybranego miejsca przez wynajmującego. Dzięki temu nie będzie on musiał tracić niepotrzebnie czasu na fatygowanie się, aby dotrzeć do siedziby danej firmy. Kolejną zaletą, na którą należy zwrócić uwagę, są przyznawane rabaty na ponowne skorzystanie z usługi wynajmu samochodu. Warto zapoznać się również z ofertą wynajmu, aby dowiedzieć się, jakimi modelami prestiżowych marek i dodatkowym wyposażeniem poszczególnych samochodów dysponuje firma wynajmująca.

Wynajem krótkoterminowy - na czym polega ta usługa?

Wynajem krótkoterminowy samochodów jest doskonałą opcją dla osób, które na krótki czas potrzebują samochodu z różnych przyczyn. Może do nich zaliczać się dłuższa podróż, awaria poprzedniego pojazdu czy też spotkanie biznesowe, na którym należy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Komunikacja miejska i taksówki nie są najlepszą zachętą do podróżowania, wręcz przeciwnie - odstraszają, bo uzależniają od rozkładu i trasy jazdy, wymuszają długotrwałe czekanie w korkach oraz nie oferują wysokiego komfortu przemieszczania się. Zupełnie odwrotnie jest natomiast w przypadku wynajmu krótkotrwałego, który zapewnia szybkość i wygodę podróżowania połączoną z niewątpliwą przyjemnością korzystania z luksusowych samochodów najlepszych marek.

Wynajem krótkoterminowy samochodów - zalety

Wynajem krótkoterminowy samochodów trwa zazwyczaj maksymalnie miesiąc. Usługa polegająca na wypożyczeniu pojazdów na okres kilku miesięcy jest już określana jako wynajem średnioterminowy. Zaletą wynajmu krótkoterminowego samochodów jest nie tylko szybka, bo prawie że od ręki, możliwość wypożyczenia potrzebnego pojazdu, ale także chociażby elastyczna umowa, specjalnie dostosowana do preferencji klienta. Dzięki temu zyskuje się pewność, że wybrana oferta najlepiej odpowiada wszystkim jego potrzebom.

 

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz !

pokaż numer514 234 128
pokaż numer512 591 371
pokaż numer579 009 446

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie wynajmu samochodu lub chcesz wypożyczać swój samochód za pośrednictwem naszej strony to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, napisz na adres biuro@lumarental.pl .

 

Luma Rent Sp. Z o.o.
ul. Iwony Borowickiej 5
31-505 Kraków
NIP: 6751647863
PKO: 04 1020 2892 0000 5102 0677 4329