Wynajem średnioterminowy - Kraków

Samodzielny wybór odpowiedniej oferty dostosowanej do potrzeb i możliwości nie jest łatwy. Jednak dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i elastycznej umowie, można wybrać korzystne rozwiązanie. Jeśli szukasz wynajmu średnioterminowego w Krakowie, zapoznaj się z ofertą firmy Lumarental. Przed wyborem możesz skonsultować się z przedstawicielem firmy wynajmującej, który chętnie odpowie na nurtujące pytania. Warto dowiedzieć się zatem: jakie koszty trzeba ponieść, co się stanie w przypadku zarysowania samochodu w czasie użytkowania, a także czy firma oferuje dodatkowe wyposażenie i udogodnienia. Trzeba również pomyśleć nad tym, jak długo potrzebujemy samochodu, jakim dysponujemy budżetem oraz jaki model jest dla nas najbardziej odpowiedni.

Wynajem średnioterminowy samochodów - dla kogo?

Dla kogo może być skierowana oferta wynajmu średnioterminowego samochodów? Skorzystają na niej na pewno firmy zajmujące się krótkotrwałymi zleceniami na okres powyżej miesiąca. Zazwyczaj zatrudniają one sezonowo wielu pracowników i potrzebują wtedy bardziej rozbudowanej floty pojazdów. Jednak zakup samochodów na stałe jest dla nich z różnych przyczyn nieopłacalny. Wynajmem średnioterminowym samochodów powinny się także zainteresować osoby, które będą przez dłuższy czas  potrzebować sprawnego i niezawodnego środka transportu. Może wiązać się to z podjęciem okresowej pracy, która będzie wymagała od pracownika dużej mobilności.

Wynajem średnioterminowy - na czym polega?

Firmy świadczące usługi w zakresie wynajmu samochodów coraz częściej oferują wynajem średnioterminowy swoim klientom. Jest to specjalnie stworzone rozwiązanie pośrednie dla klientów, którzy szukają możliwości połączenia wynajmu krótkoterminowego z długoterminowym. Wynajmujący może dzięki temu wypożyczyć samochód zazwyczaj na okres od miesiąca do roku, bez konieczności wiązania się dłuższą umową. Przy wynajmie średnioterminowym nie występuje przymusowy zakup drogiego samochodu, z którego się korzystało, jak to dzieje się w przypadku usługi leasingu, po zakończeniu okresu użytkowania pojazdu wyznaczonego w umowie.

 

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz !

pokaż numer514 234 128
pokaż numer512 591 371
pokaż numer579 009 446

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie wynajmu samochodu lub chcesz wypożyczać swój samochód za pośrednictwem naszej strony to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, napisz na adres biuro@lumarental.pl .

Luma Rent Sp. Z o.o.
ul. Iwony Borowickiej 5
31-505 Kraków
NIP: 6751647863
PKO: 04 1020 2892 0000 5102 0677 4329